Начальник Слов'янської поліції обговорив з керівником Райгородоцької селищної ради питання взаємодії

06.12.2018


Під час виїзного прийому в селищі Райогородок Слов’янського району начальник поліції зустрівся з головою селищної ради Олександром Гадяцьким, щоб обговорити питання підтримки належного стану правопорядку.

На території Райгородської селищної ради, а це чотири населених пункти – смт Райгородок, с. Селезнівка, с. Карпівка, сел. Донецьке, проживає більше 5 тисяч чоловік, з них близько 550 це діти. Серед мешканців, як місцеві жителі, так і переселенці. Інфраструктура села розвинена як виробниче, так і соціально.

Обслуговує територію дільничний офіцер поліції Олександр Павлюк.

З початку року до адміністративної відповідальності притягнутий 221 місцевий мешканець. При цьому найбільш "популярними" статтями КУпАП були виготовлення і зберігання самогону, насильство у сім'ї, дрібне хуліганство та розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях.

У цей же час на території обслуговування зареєстровано 42 події кримінального характеру, більшість з яких складають крадіжки та нанесення тілесних ушкоджень.

В Слов'янському районі існує така проблема, як незаконна порубка дерев. Лісові насадження, які знаходяться за межами населених пунктів, не стоять на балансі селищних і сільських рад, що унеможливлює встановити, кому заподіяно матеріальну шкоду. Тому є деякі труднощі з документуванням таких правопорушень. Однак, як зазначив голова громади, що перший крок вже зроблено - проходить інвентаризація лісосмуг. Це та прийняття відповідних законопроектів з початку 2019 року дасть підстави притягнути до відповідальності осіб, які здійснюють незаконну порубку дерев.

Голова селищної ради зазначив, що між поліцією та органами влади організована тісна взаємодія, що позитивно позначається на результатах роботи.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета