В підрозділах поліції охорони впроваджується адміністративна практика

05.12.2018


З метою підвищення ефективності роботи підрозділів поліції охорони в частині попередження та припинення адміністративних порушень співробітники сектору превенції Слов'янського відділу поліції проводять для своїх колег курс навчання.

Протокол про адміністративне правопорушення – це процесуальний документ, який є підставою для розгляду та вирішення справи про адміністративне правопорушення. Протокол є підставою для складання постанови.

Складання протоколу регламентується кодексом України про адміністративні правопорушення. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Особливу увагу було приділено реквізитам і особливостям оформлення адміністративних протоколів. При цьому, акцент робився на важливості процесуальних гарантій прав і свобод людини.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета