Слов’янські правоохоронці перевіряють колишнього учасника бандформування

05.12.2018


До відповідальності притягуються житель Слов'янська 1976 року народження, який не маючи постійного джерела заробітку та нормальної роботи, вирішив приєднатися до бандформувань. Чоловік забезпечував функціонування блокпоста терористів.

За словами чоловіка, його незаконна діяльність почалась у червні 2014 року. Він чергував на посту на в’їзді в Слов’янськ, за що отримував "продовольчі пайки", горілку та сигарети.

Після звільнення регіону від окупації  залишався за місцем проживання, розраховуючи, що про його «діяльність» ніхто не дізнається.

Щодо учасника НВФ відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України. 

В результаті співпраці з небайдужими громадянами, в тому числі і з окупованої території, майже щодня поліцейські Донеччини виявляють та затримують учасників незаконних збройних формувань. Тільки в Слов'янську з початку року затримано майже 100 бойовиків.

Нагадуємо, що згідно ч. 6 ст. 260 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета