Слов'янські правоохоронці взяли участь у міжнародному соціальному проекті

08.11.2018


«Кубок Довіри» стартував у співпраці Національної поліції з представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерацією футболу України.

Благодійний фонд «Розвиток футболу України» проваджує соціальний проект «Кубок Довіри». Він створений на основі концепції «Спорт заради розвитку» глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу.

Головна мета - розвиток уміння дітей працювати у команді, виховання цінностей та поваги до інших, побудова їх довірчих відносин з представниками правоохоронних органів.

У Краматорську за підтримки Федерації футболу Донецької області відбувся перший етап. Співробітники ювенальної превенції слов'янської поліції разом з представниками інших підрозділів регіону взяли участь у теоретичних та практичних заняттях.

Отримані знання будуть застосовані при створенні дитячих футбольних команд. Підлітки матимуть змогу тренуватися зі своїми наставниками-правоохоронцями та усіляко взаємодіяти з ними.

Надалі команди візьмуть участь у регіональних змаганнях, переможці яких у березні 2019 року змагатимуться за «Кубок довіри» у м. Київ.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета