Добове зведення Слов'янського відділу поліції за 7 листопада 2018 року

08.11.2018


До чергової частини Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 144 повідомлення, 23 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

У Слов'янську відбулась дорожньо-транспортна пригода з потерпілим. Відкрито кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України.

Слов'янські та Лиманські правоохоронці розкрили три факти крадіжок майна місцевих мешканців. Проводяться досудові розслідування за ч.1 та ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Встановлено факт участі мешканця Слов'янська у незаконних збройних формування. Проводиться досудове розслідування за ст. 260 КК України.

У одного з пасажирів автовокзалу нарядом виявлено наркотичну речовину. Відкрите кримінальне провадження за ст. 309 КК України.

На блокпосту поблизу с. Долина виявлено саморобний ніж, що перевозив під сидінням автомобілю мешканець Сумської області. Інформацію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 263 КК України.

Відкрито кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки на одному з підприємств Лиману. Кваліфікація - ст. 272 КК України.

До Лиманської поліції надійшли дві заяви щодо несплати аліментів на утримання дітей. Інформацію внесено до ЄРДР за ст. 164 КК України.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета