Анатолій Ковальчук визначив основні пріоритети поліції Слов'янська

31.10.2018


В ході брифінгу новий керівник підрозділу розповів про свій службовий шлях, озвучив першочергові завдання правоохоронців оперативної зони та відповів на питання журналістів.

На початку зустрічі з представниками ЗМІ т.в.о. начальника Слов'янського відділу поліції розповів про підрозділи, які він очолював раніше. З 2014 до 2016 років це була міліція/поліція прифронтової Авдіївки, з початку 2017 - Селидового.

Анатолій Ковальчук відмітив, що кожен населений пункт Донеччини має свою специфіку з точки зору протидії злочинності, і Слов'янськ в цьому не є виключенням - до того ж це перший відділ, який йому довелось очолити (нагадаємо, у підпорядкуванні підрозділу знаходиться Лиманське відділення поліції).

Приоритетні завдання були визначені та озвучені перед громадськістю: це боротьба з незаконною вирубкою лісів та операціями з металолобрухтом, протидія незаконному обороту наркотичних речовин, профілактика та оперативне розкриття тяжких злочинів.

Одночасно з цим поліція Слов'янська та Лиману буде підтримувати та розвивати проекти, призвані захистити місцевих мешканців та їх майно від протиправних посягань - таких, як "Безпечний будинок", "Тонка синя лінія" та інші. 

- Головне завдання: створити умови, за яких громадяни будуть почувати себе у безпеці - як вдома, так і на вулиці" - відмітив підполковник поліції Ковальчук, - адже головним критерієм нашої роботи є оцінка з боку населення.

Надалі очільник поліції відповів на запитання від представників місцевих, регіональних та центральних ЗМІ щодо стану боротьби зі злочинністю та останніх кримінальних подій на території обслуговування.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета