Понад 100 правоохоронців будуть патрулювати Слов'янську оперативну зону на вихідних

12.10.2018


Сьогодні відбувся черговий відкритий інструктаж правоохоронців. Поліцейські на вихідні дні посилено здійснюватимуть охорону правопорядку. Особовий склад Слов'янського відділу поліції інструктував начальник поліції полковник поліції Сергій Альошин.

Всього на охорону правопорядку у Слов'янській оперативної зоні заступило понад 100 співробітників поліції і доданих сил. Патрулювати мыста Словянськоъ оперативноъ зони будуть 29 піших та 7 авто патрулів. Сили правоохоронців спрямовані на своєчасне припинення злочинів і правопорушень на вулицях міста.

Полковник поліції Сергій Альошин довів до присутніх вимоги керівництва ГУНП області, яких треба неухильно дотримуватись під час несення служби: виконувати норми чинного законодавства, діяти виключно у правовому полі, пам’ятати про заходи особистої безпеки та не порушувати принципів дисципліни і законності.

Після визначення першочергових завдань щодо забезпечення громадської безпеки особовий склад поліції, а також військовослужбовці, які в якості доданих сил надають допомогу в патрулюванні, приступили до виконання службових обов'язків.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета