Слов'янські поліцейські розповіли студентам енергобудівного технікуму про героїчні вчинки своїх колег

12.10.2018


З огляду на гібридний характер війни на сході України ми відзначаємо День захисника у широкому розумінні. Маємо сьогодні говорити про те, що захисниками є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професією і громадською діяльністю забезпечують захист держави, в тому числі і працівники поліції Донеччини.

Напередодні Дня захисника України співробітники ювенальної превенції на чолі з начальником поліції Сергієм Альошиним провели для студентів Слов'янського енергобудівного технікуму Урок мужності та патріотизму.  

Начальник поліції познайомив студентів технікуму з роботою сучасної поліції, розповів про свій професійний шлях та про досягнення і подвиги поліцейських Донеччини.

Серед поліцейських Донеччини є ті, хто ціною власного життя запобігли терактам ті, хто героїчно тримав оборону стратегічно важливих об'єктів, і під обстрілом в Дебальцеве рятували сотні життів мирних жителів.

- Вони - приклад мужності. На їх честь названо вулиці в їх рідних містах. І таких правоохоронців готових захищати і надавати всіляку підтримку громадянам - дуже багато, - зазначив Сергій Альошин і запропонував усім присутнім переглянути документальний фільм пам’яті Євгена Юханова (https://www.youtube.com/watch?time_continue=301&v=hlTuDh4iKvY).

З початку бойових дій в Донецькій області за безпеку громадян віддали життя Василь Рябоконь, Віктор Саєнко, Микола Дорошок, Віталій Мандрик і ще 12 героїв. Більше сотні поліцейських, які брали участь у бойових діях та антитерористичних заходах, несли службу на лінії розмежування, рятували людей з-під обстрілів нагороджені чисельними відзнаками Президента України, Міністерством внутрішніх справ та ін.

Також говорили і про історію створення свята Дня захисника України, і про роботу спецпідрозділів поліції та про молодіжну громадську організацію «Ліга майбутніх поліцейських».

Студенти мали можливість не тільки дивитися відео ролики і слухати правоохоронців, але і перевтілитися в поліцейського і зробити селфи для аватарки. 

Подібні зустрічі зі школярами і студентами будуть проводитися і на далі, щоб діти пам’ятали, що поряд є люди, які готові їх захищати не дивлячись ні на що. Робота з молоддю не завершується, коли правоохоронці виходять за стіни навчальних закладів.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета