Лже-пропоганда змусила жительку Горлівки стати пособницею слов'янських бойовиків

12.10.2018


40-річна жінка, злочинна діяльність якої була виявлена поліцією Слов'янська, розповіла про свою участь у терористичній організації та виявила бажання співпрацювати із слідством.

Проводячи оперативну роботу на території Слов'янська, співробітники поліції встановили факт участі однієї з місцевих мешканок у незаконних збройних формуваннях.

Підозрювана розповіла, що до початку бойових дій мешкала у Горлівці, де й потрапила "на гачок" агітаторів - вони зазивали воювати у Слов'янську. Невдовзі жінка опинилась в окупованому місті, де пройшла "співбесіду" - їй пообіцяли платити гроші та відправили на блокпост, що знаходився в районі Славкурорту.

Близько місяця пособниця бойовиків перевіряла транспорт та готувала їжу, але у травні, з початком активної фази антитерористичної операції, вирішила кинути свою "службу". Додому вона так і не повернулась, оселившись у свого співмешканця з числа місцевих мешканців.

Зараз жінка активно співпрацює із правоохоронцями, що проводять відносно неї перевірку за ч.2 ст. 260 КК України "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань". 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета