За тиждень Слов’янські поліцейські виявили 5 бойовиків

11.10.2018


До відповідальності притягуються жителі Слов'янська, які не маючи постійного джерела заробітку та нормальної роботи, вирішили приєднатися до бандформувань. Чоловіки забезпечували функціонування мережі блокпостів терористів.

У рамках антидиверсійних заходів співробітники поліції продовжують виявляти та притягувати до відповідальності осіб, які своїми діями сприяли військовій агресії та захопленню українських міст бойовиками.

Незважаючи на те, що з моменту злочину більше 4 років, правоохоронці збирають докази їх протиправної діяльності.

За тиждень Слов’янські поліцейські виявили 5 учасників незаконних збройних формувань. Найстаршому затриманому 43 роки. У 2014 році тоді ще 39-річному мешканцю Слов’янська «довірили» чергувати на блокпосту поблизу захопленої будівлі СБУ. Але на цій «посаді» він пробув недовго, з початком активної фази бойових дій він втік з міста.

Інші затримані - найманці віком від 30 до 36 років, що також здійснювали незаконну фільтрацію громадян на блокпостах бойовиків.

Відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Затриманим загрожує до 8 років позбавлення волі.

Всього з початку року поліцейські Слов'янська виявили більше 70 учасників НЗФ.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета