Слов'янські правоохоронці вдосконалюють форми роботи з населенням

10.10.2018


Заняття із поліцейськими проводили представники Харківського інституту соціальних досліджень та міжнародної організації ПРООН.

Згідно останніх результатів соціологічних опитувань на території Слов'янська та района, 50% місцевих мешканців найбільше опасається крадіжок свого майна, 36% турбується про повернення на північ Донеччини активних бойових дій, 18% опитуваних серед головних визначили такі проблеми, як можливість потрапити у ДТП або стати жертвою вуличного злочину в своєму мікрорайоні.

Про це у Слов'янському відділі поліції розповіли директор та провідний спеціаліст Харківського інституту соціальних досліджень. Денис Кобзін та Андрій Черноусов обговорювали з правоохоронцями форми роботи з населенням, які можна використовувати для підвищення довіри та отримання кращих результатів з охорони громадського порядку.

На зустрічі розглядались такі превентивні заходи для захисту від майнових злочинів, як аудит безпеки будинків та домоволодінь, встановлення охоронної сигналізації, об'єднання мешканців для створення вуличних/будинкових груп безпеки, встановлення камер відеоспостереження та створення схеми їх розташування для кожного населеного пункту.

Поліцейські (у першу чергу - дільничні офіцери) мають на регулярній основі спілкуватись з місцевими мешканцями та збільшувати контакти, не пов'язані зі злочинами, надавати громадянам рекомендації щодо збереження особистого майна, задіювати до охорони правопорядку місцеву владу та підприємців - наприклад, використовувати відеокамери на різних об'єктах у єдиній системі спостереження.

Представник програми розвитку ООН (ПРООН) Максим Карелін розповів про програми з безпеки, що реалізуються міжнародними організаціями на території Донецької області.

У подальшому за участю керівництва та працівників Слов'янської поліції будуть розроблятись проекти безпеки для кожної місцевої громади.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета