У Слов'янську та Лимані співробітники поліції залучаються до роботи із порушниками шкільної дисципліни

10.10.2018


За участю інспекторів ювенальної превенції у навчальних закладах відбулись профілактичні заняття із учнями та рада профілактики. 

Порушуючи дисципліну, учень розуміє, що поводиться неправильно. У кожної дитини за проступком стоїть ціла комбінація причин і цілей. І щоб їх зрозуміти, перш за все, потрібен діалог та розуміння.

У спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №34 м. Лиман пройшла рада профілактики, в якій взяли участь інспектори з ювенальної превенції.

Основні питання стосувались порушення учнями дисципліни, пропусків занять без поважної причини, некоректного спілкування з однолітками та педагогами. З усіма порушниками були проведені індивідуальні профілактичні бесіди.

Цього ж дня профілактичні заходи відбулись і у Слов'янську. Під увагою педагогів та правоохоронців опинились два сьомих класи загальноосвітньої школи №10, у одному з яких відбувався булінг (знущання учнів над однокласником), в іншому - систематичні порушення дисципліни, зрив занять та зневага до вчителів.

Інспектор з ювенальної превенції поспілкувалась із школярами про правила поведінки в учбовому закладі, розповіла про їх права та обов'язки, роз'яснила особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Також діти дізнались про правила безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях та отримали контакти працівників поліції, до яких можна звернутись по допомогу у будь-який час.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета