З початку року співробітники Слов'янської поліції знайшли більше 100 осіб, що перебували у розшуку

09.10.2018


Правоохоронці проводять активну роботу щодо розшуку зниклих без вісті осіб та правопорушників. Доволі часто об’єктом пошуку поліцейських стають неповнолітні та літні люди, адже вони є найуразливішою категорією населення.  

Співробітники Слов’янського відділу поліції проводять копітку роботу щодо пошуку зниклих мешканців території обслуговування.

З початку 2018 року було знайдено 80 осіб, причетних до різноманітних злочинів. Серед них – підозрювані у скоєнні вбивств, нанесенні тяжких телесних ушкоджень, майнових злочинах та участі в незаконних збройних формуваннях. Подальшу долю кожного з них буде вирішувати суд.

Так, перебуваючи на умовному терміні, 28-річний чоловік скоїв черговий злочин і переховувався від суду, "подорожуючи" по місту. Співробітники карного розшуку затримали його вдома у одного зі знайомих.

Влітку 45-річний чоловік, якого розшукували за скоєння крадіжки на території регіону, скоїв вуличний грабіж у Слов'янську і був затриманий оперативниками. 31-річний правопорушник вдарився "у біга" після того, як йому був призначений арешт - його знайшли у Святогірську.

А навесні за два дні оперативники встановили місцезнаходження чотирьох осіб, що знаходились у розшуку.

Крім того, співробітники поліції реалізують оперативно-розшукові заходи із встановленню місцезнаходження громадян, що пропали без вісті - на сьогодні вдалось встановити 47.

З 2014 року поліція Донецької області проводить роботу з розшуку зниклих без вісті й на тимчасово окупованій території регіону, зокрема, за Слов'янським відділом поліції «закріплена» Горлівка.

У разі надходження інформації про зникнення дитини правоохоронці докладали максимум зусиль щодо їх пошуку - у результаті всіх малолітніх втікачів було повернуто додому.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета