Робота над помилками: поліцейські Слов'янська тісно співпрацюють з дітьми, які переступили межу закону

09.10.2018


На профілактичному обліку в поліції знаходиться 20 неповнолітніх - це молоді люди віком від 15 до 18 років. Всі вони потрапили в поле зору правоохоронців внаслідок скоєних ними правопорушень кримінального характеру.

Серед підлітків Слов'янська і району, які опинилися на профілактичному обліку поліції четверо засуджені судом до покарання, не пов'язаного з позбавленням волі і 16 - повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину.

З неповнолітніми, які виявилися на профілактичному обліку поліції, співробітниками ювенальної інспекції і служби пробації регулярно проводиться профілактична робота, яка полягає не тільки в розмовах і спільні заходи виховного характеру, а також періодичної перевірки за місцем навчання і проживання.

Як показує практика, неповнолітніми правопорушниками стають діти з найрізноманітніших сімей. Трапляється і так, що діти недостатньо розуміють всю серйозність свого становища і знову переступають закон.

У будь-якому випадку очевидно одне - судимість, отримана в такому юному віці, накладає відбиток на все життя. Звертаємо увагу батьків на те, що саме вони відповідальні за навчання і розвиток дітей та зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття, а тому зобов'язані належним чином виховувати своїх дітей.

Також нагадаємо, що невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей тягне за собою відповідальність за ст. 184 КУпАП.

З початку 2018 року інспекторами з ювенальної превенції за неналежне виконання батьківських обов'язків було притягнуто до адміністративної відповідальності 332 жителів міста та району.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета