В Слов’янському районі поліцейські посилили контроль за дорожнім рухом

05.10.2018


З метою зниження рівня аварійності та належного забезпечення дорожньої безпеки на автошляхах на півночі Донеччини стартувало чотириденне відпрацювання.

Працівники поліції будуть виявляти аварійно-небезпечні порушення правил дорожнього руху та проводити профілактичну роботу з порушниками.

Існує декілька категорій причин ДТП: водії, пішоходи, умови на дорозі, велосипедисти, неполадки транспорту та інше. А найрозповсюдженішими причинами аварій є перевищення швидкості, керування в нетверезому стані, необачність учасників дорожнього руху та незадовільна якість доріг.

З початку року на порушників правил дорожнього руху складено 2446 адміністративних протоколів, з них 249 – за керування транспортним засобом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Поліцейські закликають водіїв усіх видів транспорту не порушувати швидкісний режим, дотримуватися правил маневрування, обгону, проїзду перехресть, залізничних переїздів і пішохідних переходів. Будьте особливо уважними при наближенні до місць, де знаходяться діти або групи людей.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета