Слов’янські поліцейські перевіряли свою вогневу та фізичну підготовку

03.10.2018


Особовий склад Слов'янського відділу поліції здавав заліки зі знання нормативно-правової бази, нормативи з вогневої та фізичної підготовки. В тирі правоохоронці стріляли по мішенях, а в спортзалі демонстрували прийоми рукопашного бою, силові вправи та човниковий біг.

Поліцейські були зібрані за сигналом «Тривога» о 6.00 ранку. Протягом години після введення плану оборони у повній екіпіровці та з необхідним озброєнням прибуло понад 95% особового складу підрозділів. Начальники перевірили готовність своїх підлеглих до реагування на різні зміни оперативного стану.

Далі перешли до здачі заліків. Теоретичні та практичні знання основ служби перевірялися за тестовою системою - кожен співробітник отримував екзаменаційний лист, в якому необхідно було вибрати вірну відповідь.

Заліки по фізичній підготовці приймалися в спортивному залі відділу. Нормативи з фізпідготовки оцінювалися відповідно до медико - вікових груп.

Наступною частиною іспиту була вогнева підготовка. Нормативи стрільби на час – за 5 секунд потрібно зробити три влучних постріли в мішень. Поліцейські показували свою майстерність у влучній стрільбі з пістолета «Макарова».

По підсумкам заліків, правоохоронці показали високий рівень професійної та бойової підготовки.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета