За тиждень ГРПП Слов'янська виявили 10 п’яних водіїв

02.10.2018


Усього в Слов'янському районі поліцією виявлено майже 90 фактів порушення правил дорожнього руху. На порушників накладено штрафів на суму понад 130 тисяч гривень, тільки з нетверезих водіїв стягується більше 100 тисяч гривень.

Завдяки своєчасному виявленню нетверезих водіїв, на території району не допущено дорожньо-транспортних пригод.

Водії відсторонені від права керування транспортними засобами та притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

До автолюбителів будуть застосовані штрафи в розмірі від 10200 гривень та позбавлення прав на 1 рік. А якщо виявиться, що правопорушник протягом року вже притягувався до відповідальності за керування в нетверезому вигляді, то йому загрожує 20400 гривень штрафу з позбавленням прав на 3 роки.

Під час несення служби працівники поліції проводять профілактичну роботу за дрібні порушення Правил дорожнього руху, документують грубі та аварійно-небезпечні порушення ПДР та припиняють правопорушення, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета