Слов’янські лігівці приєдналися до святкування Всеукраїнського дня бібліотек

01.10.2018


Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це професійне свято тих, хто допомагає нам знайти потрібний шлях до джерела споконвічної мудрості. З нагоди свята колектив Центральної міської бібліотеки Слов'янська підготував цікавий проект з багатьма локаціями.

В бібліотечних сутінках в поетичній вітальні «Акварелі осені» можна було насолодитися чудовими віршами у виконанні сутінкових гостей.

На презентації-пораді «Слов’янськ читає» гостям були запропановані «Літературні смаколики». А також багато історій про улюблені книги від гостей надвечір’я.

В надвечірній час у фотозоні - Подякакнизі, чизробити свою невеличку книжкову інсталяцію…  дякували книзі. Цікаво про етику, життя та літературу можна було подискутувати у клубі-вітальні «Діалог».

Дуже багато думок в наших головах потребують прання. Невеличка пральня «Прання думок» надала можливість сутінковим гостям подумати, усміхнутися, пройти далі, чи, все ж таки, «попрати» свої думки і «розвішати» їх для сушки на мотузці в бібліотеці у надвечір’я.

Локація «Модний вирок» представницям жіночої статі допомагала відчути себе справжньою княгинею Палатинською, а творча майстерня «Мовою пензля, музики й танцю..,»

Дала можливість створити своє, нове, цікаве, незвичне…

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета