Поліцейські припинили незаконний продаж нарковмісних ліків в двох аптеках Слов’янська

27.09.2018


Аптекарі відпускали препарати, що містять кодеїн, без рецепту лікаря. Співробітники управління протидії наркозлочинності області та Слов’янського відділу поліції задокументували правопорушення. Загальна сума вилученого складає близько 35 тисяч гривень.

Операцію з припинення нелегального обігу нарковмісних ліків поліцейські готували протягом двох місяців.

Поки тривали оперативні заходи, 11 вересня представниками громадської організації на сайті YouTube було опубліковано відео з місця ймовірного вживання наркотиків місцевими жителями.

В ході перевірки оперативники встановили, що препарати для приготування наркотичної речовини наркозалежні особи придбали саме в цих двох аптеках, які вже перебували у полі зору поліції.

Під час санкціонованих обшуків в аптечних пунктах було вилучено 11 420 кодеїновмісних пігулок в різних упаковках. Їхній продаж має здійснюватися виключно за рецептом лікаря. Але, як було встановлено, в цих закладах такими нормами нехтували.

За фактом порушення правил реалізації нарковмісних засобів відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України "Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів". Ведеться досудове розслідування.

Покарання, передбачене санкцією статті, - позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета