За сприянням поліції у Слов'янську створюються "шкільні групи порозуміння"

27.09.2018


В місцевій загальноосвітній школі інспектор ювенальної превенції на Раді профілактики запропонував створити в навчальному закладі «групу порозуміння». Головне завдання групи - профілактика правопорушень серед дітей.

В місцевій загальноосвітній школі інспектор превенції на Раді профілактики розглянув питання 15 - річного порушника дисципліни. Після профілактичної бесіди з хлопцем, учень дав обіцянку відповідально ставитись до навчання.

Після ради інспектор поліції познайомив вчителів з трирівневою моделлю профілактики правопорушень серед дітей. Завдання, яке стоїть перед медіаторами - навчити інших дітей розв’язувати конфлікти мирним шляхом, адекватно реагувати на прояви девіантної поведінки оточуючих та формувати у порушників соціально прийнятну поведінку. 

Одна з перших таких «Шкільних служб медіації» вже успішно працює в загальноосвітній школі № 12.

Завдання, яке стоїть перед поліцейськими та кваліфікованими медіаторами навчити дітей розв’язувати конфлікти мирним шляхом, адекватно реагувати на прояви девіантної поведінки оточуючих, формувати у порушників соціально прийнятну поведінку та усувати умови замовчування конфлікту. 

У більш складних випадках до розв’язання конфлікту буде долучатися координаційна рада з числа представників поліції та місцевої влади, міськрайонних відділів з питань пробації та служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також навчальних закладів, установ та організацій області, громадськості . Створення Ради це наступний етап створення трирівневої моделі профілактики правопорушень серед дітей.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета