Сергій Князєв бере участь у з’їзді керівників поліції країн Європи

27.09.2018


У Гаазі (Королівство Нідерланди) розпочав роботу щорічний з’їзд керівників поліції країн Європи. Він триватиме упродовж чотирьох днів в штаб-квартирі Європолу. Україну представляє Голова Нацполіції Сергій Князєв та начальник Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Василь Неволя. 

Під час з’їзду поліцейські країн Європи обговорюють заходи із протидії міжнародній організованій злочинності у різних сферах. Зокрема, йдеться про протидію наркозлочинності та тероризму. Окрім того, програма заходу передбачає розгляд питання протидії «відмиванню» та легалізації грошових коштів, здобутих незаконних шляхом. Відтак члени делегації Національної поліції України беруть участь у роботі груп за різними напрямками.

У рамках заходу Голова Нацполіції Сергій Князєв провів зустріч із заступниками виконавчого директора Європолу паном Олдріхом Мартіну та паном Вілом ван Гемертом. Сергій Князєв представив керівника представництва поліції України в Європолі – полковника поліції Івана Гульпу. 

 Під час зустрічі її учасники обговорили взаємодію у боротьбі з організованими злочинними угрупуваннями у сферах нелегальної міграції, кіберзлочинності та тероризму. Крім того, представники Нацполіції та Європолу обговорили шляхи активізації  роботи у сфері протидії незаконному обігу наркотиків, де Україна виступає як держава-транзитер: синтетичних наркотиків – зі сходу на захід, героїну – з Близького Сходу та кокаїну – з Південної Америки.

Водночас пан Ольдріх Мартіну висловив вдячність Сергію Князєву за дві операції, успішно реалізовані спільно з українськими офіцерами кіберполіції. Окрім того, вони обговорили можливість постійного представництва кіберполіції України в Європолі.

Також сторони домовилися про робочу зустріч представників підрозділів кримінальної поліції п’яти європейських країн під головуванням Європолу. Зустріч відбудеться 8 жовтня в Одесі. Її метою стане документування діяльності громадян України, які вчиняють злочини на території Європи. 

 

Департамент комунікації 
Національної поліції України

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета