Начальник поліції Сергій Альошин зустрівся з мешканцями селища Сидорове

26.09.2018


Метою зустрічі було не тільки оцінити профілактичну роботу дільничних, а й посилити співпрацю між місцевими жителями та правоохоронцями. На обговорення були винесені актуальні питання, які безпосередньо стосуються життя місцевих жителів.

Селище Сидорове обслуговує дільничний офіцер поліції Юрій Чеботарьов. Тут проживає близько 500 громадян. З початку року до поліції надійшло близько 200 звернень громадян. Переважно це повідомлення інформативного чи консультативного характеру.

Також в цьому році в селищі Сидорове було скоєно вбивство. Жителька села Маяки повідомила поліцейським, що зник її 28-річний син. Чоловік був відсутній дома вже п’ять. Аналізуючи деталі, пов’язані зі зникненням людини, оперативники звернули увагу на те, що цього ж дня в цьому ж селі сталася пожежа, у якій загинули чоловік та жінка. За два тижні поліцейські повністю відновили події того дня та встановили, що зниклий хлопець причетний до підпалу будинку, а після цього його самого було жорстоко вбито. За підозрою у вбивстві поліцейські затримали 29-річного місцевого жителя, раніше судимого за крадіжку.

Взагалі, згідно аналізу, криміногенна обстановка в селищі є контрольованою.

Під час зустрічі з очільником поліції жителів селища турбували питання охорони громадського порядку - галаслива молодь, дрібні крадіжки, самогоноваріння та інше. Також особливу увагу приділили питанню превентивної роботи серед осіб, якi допускають насильство в сім'ї та протидії шахраям.

Через відсутність поліцейської станції в селищі директор місцевої школи запропонувала дільничним офіцерам проводити прийоми громадян в школі. Таким чином у дільничних буде можливість не тільки поспілкуватися з громадянами, а й провести профілактичну роботу зі школярами.

Прийом громадян буде проходити щоп’ятниці з 11.00 до 12.00.

Щоб говорити про партнерство і про якість роботи поліцейських, необхідно, перш за все, почути оцінку з боку громадян, адже саме їх думка головний критерій оцінки роботи поліції. Зазначимо, що більшість мешканців селища позитивно оцінили роботу правоохоронців.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області  

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета