З початку року дільничні офіцери Слов'янської поліції припинили понад 4 тисячі порушень

26.09.2018


Під час профілактичних заходів дільничними розкрито 245 злочинів та виявлено 3955 адміністративних правопорушень. Один дільничний офіцер поліції в середньому обслуговує понад 3000 жителів.

Вилучення зброї та боєприпасів, протидія вуличній злочинності, робота з підобліковними, своєчасне реагування на повідомлення про різні події та правопорушення, забезпечення громадського порядку, - такими є обов’язки дільничних офіцерів поліції.

В місті розташовано 9 станцій поліції, в районі - 4, тут несуть службу 48 дільничних, які обслуговують понад 160 тисяч громадян.

З початку року інспектори затримали 44 учасників незаконних збройних формувань, у 20 громадян вилучили наркотичні речовини, ще у 16 – зброю та боєприпаси. Також дільнічні затримали 90 чоловік, що скоїли крадіжки.

На території обслуговування проживає 595 раніше судимих громадян, з них 334 – засуджені до покарання не пов’язаного із позбавленням волі, 261 – звільнилися з пенітенціарних закладів. Дільничні систематично здійснюють перевірку способу життя і поведінку вищевказаних громадян.

За вказаний період за насилля в родині до відповідальності притягнуто 307 громадян, ще 145 – за зберігання та торгівлю самогоном, за продаж неповнолітнім сигарет та алкогольних напоїв на 18 реалізаторів складені протоколи, за торгівлю в невстановлених містах до адміністративного суду направлено 119 матеріалів.

Проблеми, з якими громадяни звертаються в поліцію, абсолютно різні. Це і крадіжки, і дрібне хуліганство, і шахрайства, а хтось просить вжити заходів до чоловіка, який п'є, або до неспокійних сусідів.

З початку року до Слов'янського відділу поліції надійшло більше 33,5 тисяч заяв та повідомлень, майже 50 % від всіх звернень розглядають дільничні офіцери поліції.

Окрім виявлення та припинення злочинів та порушень дільничні впроваджують низку проектів. Один з таких – це проект сервісного характеру «Безпечний будинок». Роль правоохоронців у цій роботі - координація та комунікація населення із органами влади, участь у створенні як індивідуальної системи безпеки для кожного будинку, так і загальної - яка з часом охоплюватиме все місто.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета