Слов'янські правоохоронці взяли участь у лекціях про небезпечність паління для школярів

26.09.2018


Профілактична робота, яку протягом тижня проводили поліцейські, соцпрацівники та лікарі, охопила близько 200 дітей з різних учбових закладів.

Найчастіше початком куріння для дітей є звичайна "цікавість". Палять вони спочатку потайки, від випадку до випадку, потім частіше, у невеликих групах. Непомітно це стає бажаною звичкою, і дуже скоро - пристрастю.

У 7 загальноосвітніх школах слов'янського району пройшли профілактичні лекції під загальною назвою "Кинь палити при житті". Про небезпеку тютюну дітям різного віку розповідали співробітники ювенальної превенції Слов'янської поліції, представники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також лікар-нарколог центральної районної лікарні.

Школярі дізнались, наскільки їх організми є чутливими до тютюнової отрути, як швидко розвивається пристрасть до нікотину. Немає жодного органу, який не страждав би від куріння. У першу чергу страждає нервова система, знижується пам'ять, з'являється головний біль та безсоння.

Також правоохоронці розповіли про адміністративну відповідальність за паління у громадських місцях, а також про те, що при цьому на небезпеку наражаються й оточуючі люди.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета