Завдяки злагодженим діям поліцейських Донеччини і Луганщини менше ніж за добу вдалося знайти двох неповнолітніх втікачок

24.09.2018


Про зникнення дівчат - 13 та 14 років, батьки повідомили поліцейським лише через добу. Незважаючи на це, поліцейські того ж дня розшукали та повернули підлітків додому. Дівчата були знайдені в місті Попасна Луганської області.

До поліції Слов'янська звернулися батьки двох неповнолітніх подружок із заявами про їх зникнення. Розповідаючи про звички своїх дітей, мати однієї з дівчини згадала про те, що її донька хотіла побачитися зі своїми знайомими, які проживають на тимчасово окупованій території. Мобільні телефони дівчат були відключені.

На пошуки зниклих був орієнтований не тільки особовий склад місцевої поліції, а й усі блокпости, патрулі на залізничних і автовокзалах, всі зовнішні авто і піші наряди та суміжні органи.

Поліцейські перевірили безліч інформації про їх можливе місце знаходження і, зрештою, знайшли їх в Луганській області.

- Коли в поліцію надходить повідомлення про те, що пропала дитина, це завжди НП. На їх пошуки по «тривозі» піднімається весь гарнізон поліції. Дуже важливо знайти дитину як можна швидше, щоб з нею нічого не сталося. Хочу подякувати колегам з Луганської області – працівникам всіх підрозділів Головного управління Луганщини та Попаснянського відділу поліції за допомогу в розшуку двох неповнолітніх, - сказав Сергій Альошин.

Поліція ще раз звертається до всіх громадян: якщо у вас пропав родич або близька людина, то в першу чергу повідомте про це за номером «102», а вже потім починайте самостійні пошуки. У цьому випадку дорогоцінний час не буде втрачено, і шанси розшукати ваших близьких значно зростуть.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета