В Слов'янській оперативній зоні стартувало превентивне відпрацювання курортної території

10.08.2018


Враховуючи значну кількість відпочивальників у Слов'янському та Лиманському районах, правоохоронці посилять контроль на автошляхах на півночі області. Поліцейські націлені на виявлення та припинення порушень адміністративного та кримінального характеру, що будуть виявлені на маршрутах патрулювання, особливо в «час пік» - в вечірній та нічний час доби.

Інструктаж нарядів провів заступник начальника управління превентивної діяльності обласного главку Олександр Віт.

Правоохоронці працюватимуть в курортних містах та селищах – Святогірську, Лимані, Щурово, Брусіно та в районі «голубих озер». Мобільні екіпажі поліції будуть протидіяти незаконному обігу зброї, боєприпасів та наркозлочинам, виявляти осіб, які перебувають в розшуку, осіб причетних до терористичної діяльності, а також дбатимуть про безпеку дорожнього руху.

Окремо увагу правоохоронців було звернуто на дотримання заходів особистої безпеки під час проведення відпрацювання, а також законності дій, питань грамотного й швидкого реагування, ввічливого поводження з громадянами.

Впродовж вихідних мешканці та гості регіону перебуватимуть під захистом майже 100 правоохоронців Нацполіції та Нацгвардії України.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета