Посилені наряди поліції приступили до забезпечення правопорядку у вихідні

10.08.2018


Традиційно у п’ятницю на маршрути патрулювання публічно заступили більше 150 поліцейських та бійців Національної гвардії України. Найголовнішими завданнями для сумісних патрулів є уберегти громадян від протиправних посягань.

Завдяки превентивним заходам досягнуто зниження рівня вуличної злочинності в «дні пік» - вихідні. За тиждень до відділу поліції надійшло 1048 заяв та повідомлень громадян, з них 69 внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  

Було проаналізовано місця скупчення громадян, «географію» злочинності та відповідно переглянуто маршрути патрулювання у місті та передмісті.

Крім цього в оперативній зоні посилені перевірки на дорогах і блокпостах, щоб вчасно попередити вивіз зброї, боєприпасів і вибухових речовин. Також на території обслуговування триває спецоперація із безпеки дорожнього руху.

Відпрацювання буде здійснюватись силами місцевих правоохоронців та їх колег з інших підрозділів регіону.

В зоні відпочинку дітей у Святогірську цілодобово чергують мобільні групи поліції з числа співробітників зі всіх територіальних підрозділів регіону.

Просимо з розумінням поставитись до можливих незручностей, сприяти в роботі поліції, спрямованої на забезпечення безпеки.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета