Житель Лимана притягується до кримінальної відповідальності за чергування на блокпосту бойовиків

09.08.2018


46 – річний чоловік в період окупації регіону на посаді бійця блокпоста незаконно здійснював огляд транспорту і громадян, за що може поплатитися 8 роками позбавлення волі.

При відпрацюванні міста оперативники встановили, що один з місцевих жителів раніше мав відношення до НЗФ. Після проведення ряду оперативних заходів з'ясувалося, що вказаний громадянин навесні 2014 року "служив" на блокпосту бойовиків, що знаходився на трасі поблизу від населеного пункту.

Сам підозрюваний своєї провини не заперечував. Він пояснив поліцейським, що спочатку підтримав «ідею» від'єднання від України, але швидко розчарувався в ній.

Після звільнення міста від окупації багато хто поїхав на непідконтрольну територію або до РФ, інші залишились і намагалися не потрапляти в поле зору правоохоронців. 46-річний правопорушник також залишився у своєму місті - при цьому він щиро думав, що ніякої відповідальності за свої дії не понесе.

Тепер щодо нього відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета