У Слов'янську найближчим часом «безпечні будинки» будуть обладнані відеоспостереженням

09.07.2018


 "Пілотні" будинки, які були обрані для втілення програми «Безпечний будинок», вже на 90% підвищили свою безпеку.

Питання встановлення відеоспостереження розглядалося на координаційній нараді з представниками ПРООН, місцевої влади, правоохоронців та місцевих жителів.

На сьогодні мешканці більше 20 багатоповерхівок втілюють «проект безпеки»: придомові території освітлені, заблоковані вільні доступи до підвалів, горищ та технічних приміщень, в деяких будинках вже встановили грати на вікнах першого поверху, всі під’їзди обладнані домофонами на дверях під'їздів. Зараз вирішується питання щодо встановлення зовнішнього відеоспостереження.

Як показує досвід, все це має значне превентивне значення. Побачивши, що об'єкт захищений, зловмисник змушений буде відмовитись від свого злочинного наміру.

Також важливим кроком до створення системи безпеки стане підключення камер з багатоповерхівок до єдиної системи відеоконтролю регіонального центру безпеки поліції "UASC".

Поліція Донеччини вже давно співпрацює з ПРООН на засадах партнерства, зокрема це проекти «Ліга в дії», інтелектуальне відеоспостереження, мобільний додаток «Поліція 102». Зараз громадяни отримують гранти від організації на проект безпеки.

Всі бажаючі приєднатися до програми «Безпечний будинок» звертайтеся до Слов'янського відділу поліції чи до свого дільничного офіцера поліції, або за телефоном 050-983-96-91 з 9.00 до 18.00 години.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета