В Слов’янську відбулися урочисті заходи з нагоди третьої річниці з Дня створення Нацполіції (ВІДЕО)

04.07.2018


4 липня поліцейські відзначають 3 - ю річницю створення Національної поліції України. Це свято було засновано Президентом України з огляду на значення і роль Національної поліції у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки та порядку.

Привітати поліцейських прийшли представники місцевої та районної влади, правоохоронних органів, ветерани органів внутрішніх справ, громадські організації, учасники «Ліги майбутніх поліцейських», творчі колективи міста та району.

В залі Слов’янської школи мистецтв зібралися правоохоронці всіх підрозділів: оперативники та слідчі, дільничні офіцери та штабники, обліковці та кадровики, співробітники ювенальної превенції та інших служб.

З нагоди 3 - ї річниці створення Національної поліції України працівники отримали чергові спеціальні звання, пам’ятні подарунки та подяки.

Основний меседж поліції - служити та захищати, і я хочу, щоб слов’янські поліцейські  були кращими, щоб разом ми захищали громадян саме тут, на Донеччині. Бажаю найголовнішого, це мирного неба та здоров’я. Щоб у сім’ях був затишок. Слава Україні! - сказав начальник Слов’янського відділу поліцій Сергій Альшин.

Своїми музичними номерами привітали правоохоронців найталановитіша молодь Слов`янщіни: ансамбль танцю «Аметист» - керівник Тетяна Свирдлова, вокалістка слов’янської школа мистецтв Єва Шаламова працівники відділу культури, народний вокальний колектив «Передзвін».

Відео ТРК "С плюс"

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета