П’яний житель Слов'янська «замінував» свій будинок

22.06.2018


У будинку жодних вибухових предметів правоохоронці не виявили. Проте знайшли «мінера», в стані сильного алкогольного сп’яніння. Причини свого поступку пояснити він не зміг.

О 13.45 в поліцію за допомогою звернулася 46 – річна місцева жителька. Жінка розповіла, що їй подзвонив чоловік і повідомив, що він замінував їх домоволодіння.

На місце події виїхали поліцейські. В ході перевірки ніяких вибухових речовин виявлено не було. 

Відомості за даним фактом зареєстровано в Журналі єдиного обліку. Проводиться перевірка.

З початку року в Слов'янську поліцію надійшло три повідомлення про мінування - об'єктами розіграшу стали супермаркет, залізничний вокзал та приватний будинок. Жодне повідомлення не підтвердилося.

Через чиїсь жарти практично весь особовий склад відділу поліції піднімається по «тривозі», а в цей момент, можливо, хтось дійсно потребує допомоги. Поліцейські закликають громадян до розсудливості. Подібні жарти в реаліях наших днів як мінімум не доречні. Специфіка роботи поліцейських полягає в тому, що вони не можуть залишити поза увагою жоден виклик.

У зв’язку з цим правоохоронці звертають увагу громадян на відповідальність за неправдиві виклики не лише поліції, а й пожежно-рятувальної служби, швидкої медичної допомоги чи інших аварійних служб:

- згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України  завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, - карається позбавленням волі на строк від двох до шести років. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

- порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб” тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета