Аби попередити травматизм дітей на дорогах слов'янські поліцейські провели вуличну акцію «Будь обережним на дорозі!» (+ВІДЕО)

15.06.2018


Життя та здоров’я людини – найцінніший скарб, який поліцейські, пообіцяли охороняти та зберегати будь якою ціною. Тому слов’янські поліцейські вже другий рік поспіль збирають на центральній площі міста маленьких городян, аби в ігровій формі нагадати малечі правила дорожнього руху, права пішоходів та водіїв.

Кожну дорожню транспортну пригоду можна попередити та не допустити. І сьогодні поліцейські, лігівці разом з дітьми та городянами згадали прості, але дуже важливі правила дорожнього руху, які неможна порушувати в жодному разі, адже ціна таких порушень занадто велика.

Участь у заході на Соборній площі взяли керівництво і співробітники поліції та учасники «Ліги майбутніх поліцейських», бійці Національної гвардії України та батальйону «Київ», працівники ДСНС та медики, байкери та громадські організації міста, а також народний танцювальний колектив «Батерфляй».

-Дорогі дітки, сьогодні поліцейські розкажуть вам та покажуть в ігровій формі, як правильно себе вести на дорозі, тому що ви є учасниками дорожнього руху. Найцінніше, що у нас є - це життя. Тому Слов'янська поліція проводить цей захід, щоб ви і ваші батьки розуміли важливість і необхідність дотримання правил дорожнього руху. Ми сподіваємося, що ці правила завжди будуть поряд з вами, і ви будете знати, як вести себе на дорозі,- звернувся до присутніх Сергій Альошин.

Аби «розігріти» малечу свято відкрили лігівці, байкери, бійці – рукопашники батальйону «Київ» та «регулювальники».

Напередодні свята з безпеки дорожнього руху поліцейські оголосили конкурс малюнків. Номінації, за якими були оцінені роботи це: креативний підхід до знань правил дорожнього руху, оригінальність сюжету знань правил дорожнього руху, наша сім’я знає правила дорожнього руху та дороги майбутнього.

Переможці отримали пам’ятні подарунки.

Справжньою «запальничкою» заходу стали танцювальний колектив Черкаської громади – «Батерфляй». Всі гості приєдналися до танців.

Також на святі «безпеки» були присутні громадські організації, які створили 7 локацій  - активності. Там дітлахи могли вирушити у подорож, взяти участь у естафеті на електромобілях, позмагатися у викторині на знання правил дорожнього руху, провести фізкультхвилинку, намалювати світлофор або знайомі дорожні знаки та змайструвати сувеніри.

А регулювальники - поліцейські випробували малечу на знання правил дорожнього руху на локації «перехрестя». Станція «спецсигнал» ознайомила дітлахів з автомобілями, які мають перевагу у дорожньому руху: рятувальники, поліцейські, швидка медична допомога та військова техніка.

Дві години на центральній площі міста лунала музика та був чутний дитячій сміх. Малеча навперебій ділилася враженнями з дорослими, а дорослі в свою чергу дякували поліцейським за таке цікаве свято.

- Сьогодні дітки і співали, і танцювали, і грали, і найголовніше, вчилися безпеці. Дякуємо поліцейським за їх роботу, за це свято, -  подякувала вчитель загальноосвітньої школи.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета