У Слов’янську правоохоронцями розкрито ряд крадіжок майна місцевих жителів

12.06.2018


Двоє зловмисників проникали до домоволодінь, звідки виносили речі господарів, ще один під приводом допомоги нетверезому чоловіку заволодів виробом з золота.

Протягом останніх днів співробітниками розшуку Слов’янського відділу поліції було розкрито три майнових злочини, що були скоєні на території міста.

За підозрою у скоєнні крадіжки електрообладнання та інструментів з приватного домоволодіння оперативники затримали місцевого жителя 2000 року народження.

Також за причетність до аналогічного злочину було затримано неодноразово судимого чоловіка 1970 року народження, який з метою наживи вкрав з чужого двору вироби з металу – здобиччю зловмисника стали навіть дитячі гойдалки.

Побачивши на одній з вулиць Слов’янська нетверезого, 29-річний мешканець району вирішив скористатись ситуацією. Він зробив вигляд, що допомагає чоловіку піднятись, а сам зняв з його шиї золотий ланцюжок. Зловмисник здав прикрасу до ломбарду та поїхав з грошима додому, впевнений у своїй безкарності. За кілька днів його було затримано оперативниками.

Наразі за всіма вказаними фактами відкрито кримінальні провадження. Викрадене майно вилучається та повертається власникам.

 

Слов’янький відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета