Слов'янські поліцейські працюють зі «шкільними» порушниками

16.05.2018


Співробітники ювенальної превенції в загальноосвітній школі на Раді профілактики розглянули питання порушення дисципліни учнями молодших та середніх класів.  

Якщо дитина не приходить на навчання впродовж десяти днiв поспiль iз невiдомих причин вчителі невiдкладно повiдомляють співробітникам ювенальної превенції.  З початку з батьками та дітьми проводиться роз'яснювальнуа роботу, щодо недопущення прогулів. Якщо це не допомагає, то наступного разу батькiв уже можуть притягнути до адмiнiстративної вiдповiдальностi за ухилення вiд виховання дитини.

З початку року співробітники поліції провели понад 50 профілактичних лекцій і бесід в школах.

Звертаємо увагу батьків на те, що саме вони відповідальні за розвиток дітей

І. Згідно Сімейного кодексу України ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

ІІ. Згідно Кодексу про адміністративні правопорушення України:

- Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 ІІІ. Згідно Кримінального кодексу України злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета