Біля автовокзалу у Лимані поліцією вилучено шприц з опієм

16.05.2018


Чоловік, що був зупинений патрулем для перевірки документів, виявився наркозалежним місцевим жителем 1990 року народження.


На Донеччині тривають перевірки правоохоронцями авто- та залізничних вокзалів, що спрямовані на попередження перевезення заборонених предметів та наркотичних засобів.

Так, під час несення служби у районі міського автовокзалу, наряд Лиманського відділення поліції зупинив громадянина, який мав ознаки сп'яніння. У 28-річного чоловіка при собі був шприц з 3,1 мл рідини - опієм ацетильованим. Він пояснив, щоо виготовив та носив з собою наркотик для власного вживання.   

Вилучена речовина відправлена на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Вона передбачає до 3 років позбавлення волі.

Усього с початку року Лиманською поліцією задокументовано 19 фактів незаконного зберігання громадянами різних наркотичних речовин.

 

Словянський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета