Тротилова шашка та один бронежилет на 10 людей - житель Слов'янська розповів поліцейським про свою службу на бойовиків

13.04.2018


Чотири роки тому чоловік 1971 року народження вирішив підтримати учасників незаконних збройних формувань. Разом з іншими жителями свого селища він організував чергування на в'їзді до міста.

Співробітники сектора превентивної діяльності Слов'янської поліції у ході роботи з населенням отримали інформацію про те, що житель селища Мирне чергував на блокпосту бойовиків.

При спілкуванні з правоохоронцями чоловік розповів про те, як у квітні 2014 року став працювати на бойовиків. Після захоплення міста він із жителями свого селища організував чергування у районі Рибхозу.

Вдень на блокпост приїжджали "куратори" із автоматичною зброєю, а вночі посібники терористів оставались самі, при цьому "озброєні" десять людей були тротиловою шашкою та одним бронежилетом.

Після початку активної фази антитерористичної операції прихильники "руського миру" злякались та розбіглись по домам.

У теперішній час факт участі чоловіка у бандформуванні внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань із попередньою кваліфікацією - ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. 

 

Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета