З початку місяця до поліції Слов'янська було здано 8 одиниць зброї

12.04.2018


З метою виведення з обороту зброї, боєприпасів, вибухівки та інших небезпечних предметів, які незаконно зберігаються у населення, на території Донецької області проводиться місячник добровільної здачі зброї. Громадянам, які у цей період звернулись до правоохоронців, гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

З початку місячника до Слов'янського відділу поліції громадянами було здано 5 гладкоствольних мисливських рушниць. У більшості випадків їх господарі звертались до правоохоронців, коли розуміли, що періодичне продовження дозволу на зброю стало занадто "клопіткою" справою. Один з жителів міста видав інспекторам дозвільної системи незареєстровану зброю - рушницю, яку він знайшов при прибиранні будівлі померлого родича.

Також до поліції було здано два газові пістолети та пристрій травматичної дії "Форт-12".

Отримати додаткову інформацію можна у підрозділах поліції Слов'янська і Лиману, а також при зверненні за телефоном «102».

Усього тільки за перші 10 днів місячника до територіальних органів поліції Донеччини здано 156 одиниць зброї, з них 88 – це нарізна мисливська, гладкоствольна та саморобна зброя, 5 одиниць холодної зброї, 63 пістолети та револьвери, серед яких 60 газових та 3 травматичної дії. Крім того, здано 3047 набоїв різного калібру, 3 снаряди, 2 запали та 10 гранат.

 

Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета