Запросивши у гості двох раніше судимих знайомих, мешканка Слов'янська стала жертвою злочину

12.04.2018


У процесі застілля чоловік та жінка заволоділи телефонами господарки житла та її чоловіка. Зараз зловмисники затримані поліцією, викрадене майно у них вилучено.

Мешканка слов'янського мікрорайону північний 1969 року народження звернулась до поліції із заявою про крадіжку. Жінка розповіла, що у неї з будинку зникли два мобільні телефони, що належали їй та чоловіку. У злочині вона підозрювала двох своїх знайомих, із якими увечері влаштувала вдома застілля, але при цьому змогла назвати лише їх імена - ніякої іншої інформації про гостей у неї не було.

Отримавши прикмети, співробітники розшуку провели оперативну роботу та встановили особи підозрюваних - чоловіка та жінки 1983 та 1979 років народження. Обидва були раніше судимі за майнові злочини. Згодом їх затримали, речові докази у них було вилучено.

З'ясувалось, що крадіжку правопорушники вирішили скоїти тоді, коли побачили, що господарка будинку перебуває у стані алкогольного сп'яніння, а її чоловіка немає вдома. Жінка, яка лише минулого року звільнилась з місць позбавлення волі, взяла собі один мобільний, а її спільник поклав до кишені другий.   

Наразі обом загрожує чергове позбавлення волі строком до 5 років. Слов'янським відділом поліції проводиться досудове розслідування за ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета