В поліції Донеччини відбувся семінар щодо запобігання корупції

12.04.2018


Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України.

Участь у семінарі взяли заступник начальника Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Нацполіції Дмитро Бородій, начальник відділу люстрації Олег Лозовий та заступник начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області Василь Остапчук, а також керівники територіальних і структурних підрозділів поліції Донеччини.

Учасники обговорили положення Закону України «Про запобігання корупції» та організацію роботи співробітників поліції щодо попередження корупційних проявів.

Представники Нацполіції розповіли про способи запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та наголосили на відповідальності за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Поліцейські детально ознайомилися з обмеженнями щодо суміщення та сумісництва з іншими видами діяльності, отримання подарунків, необхідністю своєчасного повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Також мова йшла про фінансовий контроль осіб, уповноважених на виконання функцій держави, зокрема – достовірне відображення майнового стану у декларації.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета