Протягом доби слов'янські поліцейські встановили трьох учасників незаконних збройних формувань

11.04.2018


Місцеві жителі - два чоловіка та жінка брали активну участь у подіях 2014 року, допомагаючи бойовикам скоювати протиправні дії. Зараз вони визнають свої помили та співпрацюють із правоохоронцями.

Житель міста Миколаївка 1986 року народження розповів співробітником поліції, що до складу НЗФ він вступив із "ідейних" міркувань. Захопившись вмілою пропагандою терористів, він за власні кошти придбав собі камуфляжну форму й визвався чергувати на блокпосту у своєму місті.

Але згодом вся "романтика" стала розсіюватись. Чоловік побачив, що ціллю його командирів є розв'язання війни, а інші є звичайними бандитами, які займаються задоволенням власних потреб. Остаточно посібник бойовиків вирішив припинити свою діяльність, коли "колеги" забрали "на підвал" його мати, що була власницею магазину, та стали вимагати у неї гроші. Чотири роки чоловік переховувався від правосуддя, але зараз вирішив здатись.

Два жителів Слов'янська - жінка 1995 року народження та чоловік 1986 року народження також протягом квітня-червня побували "черговими" на укріпленнях терористів. Як й у більшості подібних випадків, їх "служба" закінчилась розчаруванням та страхом перед відповідальністю за свої вчинки.

За вказаними фактами відкриті кримінальні провадження із попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Розпочато досудові розслідування.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета