Керівництво обласного управління проаналізувало роботу поліції Слов'янської оперативної зони

11.04.2018


На нараді були заслухані всі начальники відділень та секторів з основних напрямків роботи. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників. Також були поставлені пріоритетні задачі на наступні місяці. Одна з них – це робота мобільної «Поліна».

Заступник начальника ГУНП Донецької області Павло Алєксєєнко спільно з начальником Слов'янського відділу поліції Сергієм Альошиним підвели підсумки діяльності слов'янських і лиманських правоохоронців, позначили недоліки та перспективні напрямки їх роботи.

За три місяці в Слов’янській відділ поліції звернулося більше 12,4 тисяч громадян, в 464 випадках люди повідомляли про злочини кримінального характеру. Всього в провадженні слідчих в минулому місяці знаходилось більше 5 тисяч кримінальних проваджень.

Громадянам заподіяно збитків на суму більше ніж на 1 мільйон гривень, потерпілим відшкодовано близько 30 % збитків.

З початку року на території Слов'янської оперативної зони було скоєно 4 вбивства, одне з них поки залишається нерозкритим. З 3 фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень розкриті всі.

При цьому керівництво звернуло увагу на необхідність активізації роботи карного розшуку щодо розкриття серійних майнових злочинів, в тому числі крадіжок майна громадян із квартир, будинків, гаражів та інших приміщень.

Окремий напрямок роботи поліції - затримання і притягнення до відповідальності учасників незаконних збройних формувань - затримано 32 такі особи майже всім оголошено про підозру по ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».)

В діяльності співробітників сектору превенції визначено декілька головних напрямків роботи: охорона правопорядку, робота з дітьми та реалізація профілактичних програм.

Підводячи підсумки роботи за місяць, полковник поліції Павло Алєксєєнко зазначив, що в цілому слов’янські поліцейські виконали завдання, які ставилися перед ними. Однак слід приділити більше уваги втіленню профілактичних проектів, таких як «Безпечний будинок»  та «Поліна», а також застосувати на практиці трьох рівневу модель профілактики дитячої злочинності.

Вже майже 20 тисяч слов’янців приєдналися до програми «Безпечний будинок». Ця програма допомагає мешканцям багатоповерхівок самим визначитись із рівнем власної безпеки. Повний комплекс превентивних заходів, рекомендованих поліцією, за статистикою, підвищує рівень захищеності місця проживання на 85-90%. 

Міністерством внутрішніх справ в червні минулого року була впроваджена поліцейська мережа протидії домашньому насильству - «Поліна» - мобільні групи з протидії домашньому насильству. Тільки в цьому році в Слов’янську та районі поліцейськими до відповідальності притягнуто 99 сімейних дебоширів. Серед постраждалих від домашнього насилля, як діти, так і жінки.

За результатом координаційної наради були прийняті рішення щодо активізації роботи поліції у конкретних напрямках, а також покращання взаємодії між підрозділами.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета