За тиждень слов'янські поліцейські виявили чотирьох чергових КПП – НЗФ

16.03.2018


Серед затриманих ті, хто після того, як регіон був звільнений від окупації, робив вигляд, що не мають ніякого відношення до бойовиків. Це мешканці Слов'янська та Слов’янського району віком від 21 до 39 років.

Завдяки зібраним поліцейськими доказам всі вони невдовзі постануть перед судом за участь в незаконних збройних формуваннях та сприяння окупації регіону.

У 2014 році ватажки бандформувань обіцяли населенню кардинально покращити життя простих людей. Хтось щиро повірив бойовикам, а хтось за ради власної наживи вступав в лави НЗФ. Затримані чергували на блокпостах та возводили фортифікаційні споруди для бойовиків.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань). Підозрюваним загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

Всього Слов’янським відділом поліції розшукується ще 250 бойовиків.

Згідно ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Повідомити про своє бажання почати нове життя колишні учасники НЗФ можуть на сайті "Стоптероризм" або за телефоном 0-800-505-102 (безкоштовно зі всіх телефонів).

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета