За добу у двох слов`янців зловмисники викрали майно з автомобілів

13.03.2018


В одному випадку з автомобілю викрали магнітолу, акумулятор та передні фари, в іншому – сумку з документами та грошима. Потерпілі на деякий час залишали свої машини без нагляду.

Вранці в поліцію надійшло повідомлення від 37 – річної автовласниці. Жінка повідомила, що на ніч залишала свій автомобіль «DAEWOO Sens» біля під’їзду, а вранці виявили пропажу автомагнітоли,  акумулятора та навіть передніх фар.

Друге повідомлення надійшло від 58 – річного власника «Hyundai». Чоловік розповів, що вийшов з автомобілю на декілька хвилин, а коли повернувся, побачив розбите бокове скло та відсутність барсетки з документами і грошима.  

Поліцейські проводять об'ємні слідчо-розшукові заходи, щоб встановити свідків та затримати злочинців і повернути вкрадене майно власникам.  

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Багатьох злочинів можна було б уникнути, якщо б не халатна поведінка потенційних жертв. Ні хто не виправдовує осіб, які вчиняють злочинів, але самим прийняти ряд нескладних заходів, кожен може сам.

Виявити підвищену увагу до свого майна і не залишайте транспортний засіб в погано освітленому або не переглядається з вікна місці. Слід ставити автомобілі на платні стоянки, що охороняються, обладнати машини сигналізацією. При будь-якому виході з машини не залишайте свої сумки, барсетки у салоні та не зберігайте документи в автомобілі.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета