На прийомі у керівника Слов’янської поліції громадяни скаржилися на шахраїв, сусідів і своїх родичів

12.03.2018


З початку року на особистий прийом до начальника слов’янської поліції Сергія Альошина звернулися більше 80 громадян.

Щотижня по понеділках у відділі поліції проходить прийом громадян. Начальник підрозділу вислуховує кожного з відвідувачів, з яким би питанням вони не звернулися до правоохоронних органів. Якщо суть звернення потрапляє під компетенцію поліції, заява реєструється і береться на контроль, після чого правоохоронці проводять перевірку.

Так, на прийом прийшла 52 – річна місцева жителька, яка розповіла, що ймовірно шахраї користуються її банківською карткою. Вже кілька разів невідомі переводили та знімали кошти з її рахунку. Ще надійшли скарги на сусідів та родичів дебоширів. Дані звернення були взяті на контроль відділом превентивної діяльності, зокрема, службою дільничних інспекторів поліції.

Також на прийом прийшли громадяни, які хотіли бути проінформовані про хід кримінальних проваджень за своїми заявами.

Окрім особистих та виїзних прийомів поліцейські регулярно проводять «сходи» громадян.

Так, 22 березня о 16.00 відбудеться сход громадян за участю начальника поліції та дільничного офіцера поліції в м-ні Артема. Місце проведення буде повідомлено додатково.

Правоохоронці розкажуть громадянам про оперативну обстановку в місті, про пріоритетні напрямки роботи поліції на сьогоднішній день, а громадяни в свою чергу зможуть задати питання, що їх цікавлять.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета