Після розмови телефонними шахраями 90-річна мешканка Миколаївки втратила 5 тисяч гривень

12.03.2018


Після розмови з "поліцейським" жінка попрямувала до найближчого терміналу та переслала гроші "за спасіння сина".

До Слов'янського відділу поліції надійшла інформація про факт шахрайства, у результаті якого постраждала жителька міста Миколаївка 1928 року народження.

З'ясувалось, що потерпілій подзвонив невідомий, який представився співробітником поліції та повідомив, що її син "потрапив у біду". Жінка навіть не стала питати про подробиці, а відразу взяла свої заощадження та попрямувала до терміналу, що знаходився у приміщенні супермаркету. За допомогою співробітників торгівельного закладу вона переказала на вказаний рахунок 5 тисяч гривень.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Розпочато досудове розслідування.

Поліція нагадує місцевим жителям про те, що необхідно приділяти увагу літнім родичам та знайомим, розповідати їм про методи "роботи" шахраїв. Якщо на вулиці людина похилого віку просить вас допомогти їй переказати значну суму грошей (і при цьому знаходиться у стані емоційного збудження) - поцікавтесь їх призначенням та у разі необхідності порекомендуйте перш за все звернутись за номером "102".

 

Слов'янський відділ поліції

в Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета