За два тижні слов'янські поліцейські виявили 7 порушників міграційного законодавства

12.03.2018


Щодо громадян трьох різних держав, які перебували в Україні нелегально, буде прийнято рішення про примусовий їх виїзд за межі країни, із застосуванням заборони на подальший в'їзд терміном на 3 роки.

З метою встановлення іноземних громадян та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України співробітники поліції Слов’янської оперативної зони здійснили близько 50 перевірок об’єктів: гуртожитки, готелі, житлові приміщення, що здаються в найом, залізничні та автовокзали, ринки. 

В результаті проведення сумісних рейдів з Державною міграційною службою правоохоронці притягнули до відповідальності громадян Білорусі та Таджикистану, Грузії та РФ, а також 3 місцевих жителів, які надавала сприяння іноземцям-порушникам.

Відносно порушників складені чотири протоколи за ст. 203 КУпАП "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та транзитного проїзду через територію України" та три – за ст. 205 «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства» КУпАП.

Порушень прав та інтересів іноземців та осіб без громадянства не виявлено.

 

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета