З початку року більше 50 громадян прийшли на особистий прийом до начальника слов’янської поліції

13.02.2018


Громадяни зверталися до головного поліцейського Слов’янська за інформацією про розслідування конкретних кримінальних проваджень, скаржилися на дії правоохоронців, які на їх думку неналежним чином розглядають їх звернення, просили допомоги в вирішенні побутових проблем та скаржилися на дії родичів та сусідів.

Вчора, як і кожного понеділка полковник поліції Сергій Альошин провів особистий прийом громадян. В ході прийому, жителями міста були надані як звернення зі скаргами, так і питання, які потребують консультацій і роз'яснень.

Одна з мешканок Слов'янська розповіла начальнику поліції, що їй і всьому під'їзду протягом тривалого періоду часу докучає сусід та веде аморальний спосіб життя, а житель Слов'янського району поскаржився на односельчанку, з якою у нього вже більше п'яти років конфлікти. Зверталися і за роз'ясненнями з раніше прийнятим процесуальними рішеннями у кримінальних виробництвам.

Кожного із громадян Сергій Альошин запевнив у об’єктивному розгляді усіх звернень, а за їх результатами вживатиме відповідні заходи реагування.

Окрім особистих та виїзних прийомів поліцейські регулярно проводять «сходи» громадян.

Так, завтра, 14 лютого о 16.00 відбудеться сход громадян за участю начальника поліції та дільничного офіцера поліції за адресою: вул. Гагаріна, 7 (Слов'янський технікум залізничного транспорту).

Правоохоронці розкажуть громадянам про оперативну обстановку в місті, про пріоритетні напрямки роботи поліції на сьогоднішній день, а громадяни в свою чергу зможуть задати питання, що їх цікавлять.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета