Протягом дня слов’янські правоохоронці виявили два факти невиконання місцевими жителями батьківських обов’язків

13.02.2018


Обидві родини, у яких діти росли в антисанітарії й були фактично надані самі собі, віднесені до категорії «складні життєві обставини» та взяті поліцейськими на профілактичний облік.

Співробітники Слов’янського відділу поліції отримали інформацію про те, що на території міста проживає багатодітна родина, неповнолітні члени якої знаходяться у неналежних умовах.

Виїхавши за вказаною адресою, співробітники з ювенальної превенції побачили квартиру зі всіма ознаками антисанітарії, в якій знаходились троє дітей віком 11, 6 та 5 років. З їх матір’ю, місцевою жителькою 1985 року народження, було проведено профілактичну бесіду. За неналежне виконання батьківських обов’язків  жінку було притягнуто до відповідальності за ст.184 КУпАП, після чого вона пообіцяла правоохоронцям виправити становище.

Того ж дня у темний час доби патруль поліції помітив на зупинці у центрі Слов’янська двох дітей, що перебували без супроводу дорослих. 14-річний хлопчик та 9-річна дівчинка виявились братом і сестрою, що проживали у мікрорайоні Артема. Вони пояснили, що самостійно сіли на тролейбус та відправились «гуляти».

Співробітниками з ювенальної превенції неповнолітні були доставлені за місцем проживання. Їх мати 1984 року народження разом із молодшою 4-річною дитиною знаходилась вдома. При огляді житла поліцейські помітили, що кімнати знаходились у вкрай забрудненому стані, а у дітей навіть не було постільної білизни.

Пояснити причину неналежного догляду за дітьми жінка не змогла. Відносно неї також було складено протокол за статтею 184 КУпАП.

Обидві родини були віднесені до категорії «складні життєві обставини» та взяті правоохоронцями на профілактичний облік. У подальшому на них очікують систематичні перевірки.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області   

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета