Поліція попереджає автолюбителів Слов'янська про вжиття заходів щодо забезпечення збереження свого майна

12.02.2018


З початку року на території міста і району скоєно 9 крадіжок з автомобілів. Діють зловмисники у темний час доби, найчастіше їх метою є акумулятори.

У Слов'янський відділ поліції звернувся 26-річний житель міста, який проживає в районі залізничного вокзалу. Чоловік повідомив про крадіжку акумулятора зі свого автомобіля ВАЗ 2107, який залишався на ніч біля будинку. У даний час правоохоронці проводять ряд оперативно-розшукових заходів, спрямованих на розкриття даного злочину.

Всього з початку року до поліції Слов'янська надійшло 9 повідомлень про зломи автомобілів місцевих жителів. Аналіз подібних подій показав, що об'єктами замахів зловмисників майже завжди стають машини російського чи радянського виробництва, не обладнані сигналізацією. Діють автозлодії переважно в нічний час, зламуючи замки на дверях або розбиваючи скло.

При зломі машин правопорушників як правило "цікавлять" автомобільні акумулятори, хоча при нагоді викрадають вони й особисті речі господарів: мобільні пристрої, одяг, гаманці та сумки з документами, автомагнітоли.

Власників машин у таких випадках підводить зайва самовпевненість - їм здається, що залишений під вікнами будинку транспорт надійно "захищений" від злочинних посягань, а в салоні можна на ніч залишити цінні речі. Все це нерідко закінчується зверненням до правоохоронців із заявою про крадіжку.

Поліція Слов'янська просить громадян бути уважними до свого майна, а випадкових свідків кримінальних подій - проявляти пильність й телефонувати за номером "102".

Пам'ятайте - попередити правопорушення завжди набагато простіше, ніж потім розбиратися з його наслідками!

  

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета