Минулого тижня до поліції Слов’янська та Лиману надійшло 1022 повідомлення від громадян

12.02.2018


До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 62 матеріали. Правоохоронці вилучали боєприпаси, виявляли наркотичні засоби, розкривали крадіжки майна громадян, затримували учасників НЗФ та знаходили громадян, що зникли без вісті.

Слов'янськими правоохоронцями встановлено факт участі 28–річного жителя Горлівки у незаконних збройних формуваннях. Навесні 2014 року чоловік прибув до Слов'янська, де брав участь у створенні блокпостів на в'їздах у місто, після чого чергував на них. Після повернення до Горлівки він продовжив служити бойовикам. Зараз він дає свідчення і повністю співпрацює зі слідчими поліції.

Під час рейду по території району поліцейські притягнули до відповідальності двох жителів селища Сергіївка, які виготовляли самогон та встановили факт незаконної реалізації алкогольних напоїв в місцевому магазині.

Протягом дня було встановлено місцезнаходження трьох розшукуваних - жителів Донецької та Сумської областей, що ухилялись від органів досудового розслідування після скоєння крадіжок та розшукувались за несплату аліментів на утримання своїх дітей.

У 38-річного жителя Слов'янська співробітниками поліції вилучено гранату Ф-1, а у іншого 45-річного чоловіка - більше 125 патронів калібру 7,62 мм.

Дільничними офіцерами поліції розкрито крадіжку грошей, коштовностей та антикваріату з приватного будинку у Миколаївці. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів було затримано трьох жителів міста, у яких викрадене майно було вилучено.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета